Zeven vestigingen van Autoglaz hebben een hoge rating ontvangen van Glasgarant. Autoglaz De Veluwe in Elburg kreeg zelfs de a-rating. Het doel van Autoglaz is om op korte termijn bij alle vestigingen een hoge rating te noteren.

Autoglaz De Veluwe is de eerste vestiging van de merkonafhankelijke ruitformule die de a-rating ontving. Hiermee behoort de vestiging tot de top tien van de ruitschadeherstelbedrijven in heel Nederland. Engelbert Groothuis, eigenaar van Autoglaz De Veluwe: “Deze hoge score van Glasgarant is prachtig. Ik ken diverse Autoglaz-ondernemers die goed op koers liggen, dus ik verwacht dat ik binnenkort in goed gezelschap verkeer.”

Michael Huis, directeur Autoglaz: “Kenmerkend voor alle Autoglaz-ondernemers zijn vakmanschap, servicegerichtheid en snelheid. Daarnaast bieden wij transparantie. De waardering van Glasgarant is een bevestiging dat we met deze strategie tegemoet komen aan de behoefte in de markt.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties