Michiel Meijer van Autoglaz Nederland en Boy Snelleman van Otoglas uit Beverwijk hebben woensdag het franchisecontract ondertekend voor de zevende vestiging van de franchiseformule. Vanaf nu gaat Otoglas verder onder de naam Autoglaz Kennemerland.

De familie Snelleman: "Zakelijke en particuliere rijders kunnen bij ons terecht voor het vervangen en repareren van al het glas in een voertuig. Wij geven graag advies over het blinderen van autoruiten. Daarnaast repareren en vervangen wij ook machinebeglazing. Is er geen passende ruit beschikbaar, dan snijden wij zelf een ruit op maat."

Vorige week opende de zesde vestiging van de jonge kwaliteitsformule haar deuren in Tiel. De nieuwe glasformule streeft naar twintig vestigingen in 2011.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
6 mei 2026
Inter-Sprint naar The Tire Cologne
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties