Michiel Meijer van Autoglaz Nederland en Boy Snelleman van Otoglas uit Beverwijk hebben woensdag het franchisecontract ondertekend voor de zevende vestiging van de franchiseformule. Vanaf nu gaat Otoglas verder onder de naam Autoglaz Kennemerland.

De familie Snelleman: "Zakelijke en particuliere rijders kunnen bij ons terecht voor het vervangen en repareren van al het glas in een voertuig. Wij geven graag advies over het blinderen van autoruiten. Daarnaast repareren en vervangen wij ook machinebeglazing. Is er geen passende ruit beschikbaar, dan snijden wij zelf een ruit op maat."

Vorige week opende de zesde vestiging van de jonge kwaliteitsformule haar deuren in Tiel. De nieuwe glasformule streeft naar twintig vestigingen in 2011.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 juli 2025
Plannen voor nieuwe autobelastingen bieden goede aanknopingspunten
14 juli 2025
Allianz Direct wint Independer Award Auto 2025 voor beste prijs-kwaliteit
14 juli 2025
Repareren of vervangen?
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
Meest bekeken berichten
Recente reacties