Ook Gaston-software is onlangs gekoppeld aan Partscat, de digitale onderdelencatalogus van Brezan Automaterialen. Volgens het concern zijn nu bijna alle in Nederland en België gebruikte garagemanagementsystemen verbonden.

Het systeem communiceert nu met twintig verschillende pakketten. Het gaat om Autoflex, Driver, Carsys, Wincar, Autotaal, Snelstart, Automaat, Company, Infomobiel, Easycar, Silicomp, Simpel Garage, Commerce Delta, SBA, Deltect Software, M-Pro, Unit 4, Distri 24, Grand Prix en nu dus ook Gaston.

In Partscat is een overzicht opgenomen van ruim 500.000 vervangingsdelen, accessoires, gereedschappen en werkplaatsbenodigdheden. Daarbij bevat het onderhoudsinformatie, arbeidswaarden en onderhoudsschema’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
23 oktober 2025
Nico Stolk verlaat ABS
23 oktober 2025
Terechte winnaar
Meest bekeken berichten
Recente reacties