Het leenautoplan Valvoline Cars, in samenwerking met onderdelenimporteur Van Heck, krijgt een aanvulling met Valvoline Vans. Vanaf nu kunnen autobedrijven ook een eigen serviceauto leasen.

Het leenautoplan houdt in dat een autobedrijf een leenauto kan aanvragen voor een klant op het moment dat zijn auto voor reparatie in de werkplaats staat. Dit alles tegen een zelf bepaald tarief. De auto’s zijn standaard bestickerd in de Valvoline-huisstijl en krijgen de naam van het autobedrijf op de deur.

De leaseconstructie kent verder weinig handelingen en zorgt daardoor voor minder administratie. Net zoals bij Valvoline Cars het geval is, geldt ook voor Valvoline Vans dat de overeenkomst wordt gemaakt tussen het autobedrijf en leasemaatschappij Leaseplan. Voorwaarde is wel dat het autobedrijf gebruik maakt van de smeermiddelen van Valvoline.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties