Het samenwerkingsverband Diagnose Centrum heeft twee nieuwe vestigingen aangesloten op haar netwerk, waarmee de opmars naar landelijke dekking voortgezet wordt. JdW Automotive Electronics uit Elspeet en Mobiron zijn twee gespecialiseerde bedrijven met een passie voor storingsdiagnose aan motorvoertuigen.

Jan de Weerd (JdW) is, na zijn baan als leraar autotechniek, zich gaan specialiseren in chiptuning en storingsdiagnose. Ronald van der Linden (Mobiron) heeft na zijn baan in 2001 als monteur bij een Renault-dealer de stap gewaagd naar zelfstandigheid. Kerntaak van Mobiron is expertise en ondersteuning bieden in diagnosestellen als verlengstuk van het garagebedrijf. Sinds enkele weken heeft Mobiron zich gevestigd in een prachtig nieuw pand aan de Jan van der Heydenstraat in Zuid Beijerland.

Diagnose Centrum behandelt aangeboden auto’s met diverse OEM- en universele testapparatuur en profileert zich als verlengstuk van de aangesloten bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties