Het samenwerkingsverband Diagnose Centrum heeft twee nieuwe vestigingen aangesloten op haar netwerk, waarmee de opmars naar landelijke dekking voortgezet wordt. JdW Automotive Electronics uit Elspeet en Mobiron zijn twee gespecialiseerde bedrijven met een passie voor storingsdiagnose aan motorvoertuigen.

Jan de Weerd (JdW) is, na zijn baan als leraar autotechniek, zich gaan specialiseren in chiptuning en storingsdiagnose. Ronald van der Linden (Mobiron) heeft na zijn baan in 2001 als monteur bij een Renault-dealer de stap gewaagd naar zelfstandigheid. Kerntaak van Mobiron is expertise en ondersteuning bieden in diagnosestellen als verlengstuk van het garagebedrijf. Sinds enkele weken heeft Mobiron zich gevestigd in een prachtig nieuw pand aan de Jan van der Heydenstraat in Zuid Beijerland.

Diagnose Centrum behandelt aangeboden auto’s met diverse OEM- en universele testapparatuur en profileert zich als verlengstuk van de aangesloten bedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
Meest bekeken berichten
Recente reacties