Group Auto heeft woensdagmiddag tijdens de nieuwjaarsreceptie bekend gemaakt Doyen aan te stellen als tweede hoofdleverancier voor onderdelen naast Kühne. Met deze ‘strategische samenwerking’, zoals het omschreven werd, beoogt Group Auto haar grossiers sneller en efficiënter van onderdelen te voorzien.

Om dit te bereiken zal Doyen vanuit drie centra gaan beleveren. Het zuiden krijgt beleverd vanuit het Belgische Seneffe, terwijl Den Bosch het midden en het westen van Nederland bedient. Het noorden tenslotte zal vanaf medio maart beleverd krijgen vanuit het nieuw op te zetten distributiepunt in Zwolle.

Directeur Freek Blekxtoon van Group Auto Nederland verwacht veel van de rondgekomen deal. “Dit geeft onze grossiers de kansen om groei te kunnen realiseren door sneller over een breed onderdelenpallet te beschikken.”

Awards

Tijdens de nieuwjaarsreceptie, tevens de officiële opening van de Group Auto Vakschool in Ede, werden tijdens een diner voor ruim 100 genodigden, ook de jaarlijkse leveranciers awards uitgereikt.

In de categorie ‘Beste Logistieke Prestatie’ kreeg het samenwerkingsverband Hefra en Varta de GAU Award. Voor de ‘Beste Technische Ondersteuning’ aan grossiers en garages werd aan SKF de award toegekend. Eurol werd als productspecialist gelauwerd met de GAU Award.

Hella kreeg won de verkiezing als ‘Beste Totaalleverancier’. “Zij zijn de meest evenwichtige leverancier aan onze grossiers”, stelde Blekxtoon. Wabco kreeg deze award in de categorie ‘Truck en Traileronderdelen’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 december 2025
19 procent meer ongevallen in winter
9 december 2025
ERA breidt uit met radiatoren en intercoolers
9 december 2025
‘Registratie schadevrije jaren krijgt update’
9 december 2025
Buiten kantooruren: Dakar als jongensdroom
8 december 2025
Jaarcijfers Greenwheels: grotere vloot, jongere gebruikers
8 december 2025
Vernieuwde erkenningenstelsel binnenkort van start
Meest bekeken berichten
Recente reacties