Color Glo heeft haar netwerk verder uitgebreid en komt nu in totaal op twintig vestigingen. Onlangs zijn drie nieuwe franchisenemers toegetreden tot de reparatiespecialist van kunststof, leer, textiel en vinyl.

Eric van Maris zal in Helmond zijn diensten gaan aanbieden, Hossi Yazdanpanah doet dat in de regio Haarlem en Hans Lansdaal in Eindhoven. De drie nieuwe leden zijn geworven door adviesbureau Yurown en hebben inmiddels hun basisopleiding afgerond.

Joep Boom is commercieel directeur bij Color Glo Nederland en hij laat weten hard te werken aan flinke uitbreidingen binnen het netwerk: “We denken eind dit jaar zeker op 24 vestigingen uit te komen. Ook voeren we op dit moment een pilot uit met de eerste verzekeraar.” Diverse lease-, verzekeringsmaatschappijen en schadeherstelbedrijven hebben inmiddels hun interesse getoond in de mogelijkheden die het bedrijf biedt voor het schadeherstel.

In mei meldde Color Glo nog dat ze twee vestigingen had geopend in Amersfoort en Apeldoorn. De locatie in Zaltbommel is alleen bedoeld voor vergaderingen en opleidingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties