Automotivespecialist RJ Consult in Amersfoort doet een strategische uitbreiding van het personeelsbestand met het aannemen van onder meer Jan van Baar als senior adviseur. Paul Hansma start 1 juni als overnamespecialist en is AA-accountant. Marc Bannink werkt sinds kort voor RJ Consult als senior adviseur en coach voor een langlopend programma bij een volumemerk.

Eigenaar en adviseur Ruud van der Jagt over de nieuwste aanwinst: “Jan van Baar heeft zijn kennis en ervaring verkregen door na zijn HBO-opleiding vijtien jaar zijn eigen bedrijf aan te sturen en na de verkoop hiervan zeven jaar als algemeen directeur een grote organisatie te stroomlijnen. Vervolgens heeft hij zich gericht op het adviseurschap en het begeleiden van medewerkers en managers op het vlak van persoonlijke ontwikkeling en het optimaal benutten van de kwaliteiten van medewerkers.”

RJ Consult richt zich nu als aftersalesspecialist op alle aftersalesspecialisaties en programma’s, maar ook als overnamespecialist in de automotivebranche op verkoop en aankoop van bedrijven. Tevens houdt het bedrijf zich bezig met trainingen en coaching bij bedrijven en importeurs.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties