Eurorepar Autoservice, het universele garageconcept van Citroën voor onafhankelijke garagisten, heeft deze week de Eurorepar Store gelanceerd. De bij het concept aangesloten deelnemers kunnen nu vanaf hun werkplek een breed scala aan universele producten bestellen, zoals accessoires en kantoorartikelen.

Met de Eurorepar Store voegt Eurorepar een extra service toe voor haar leden. Het bedrijf bood garagisten al diverse on- en offlinehulpmiddelen, waarmee zij profiteren van technische kennis, marketingondersteuning en voordelige inkoop van onderdelen en services voor alle automerken. Daarnaast worden ook trainingen aangeboden.

Eurorepar heeft inmiddels bijna 2.000 aangesloten garagebedrijven in Europa en is sinds 2012 ook in Nederland actief. Garagehouders blijven zelfstandig ondernemer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
13 november 2025
Stijging voertuigdiefstal zet door
13 november 2025
AutoTrack: Tweedehands EV 10 procent goedkoper
13 november 2025
Groen licht voor autonome shuttlebus Holon
Meest bekeken berichten
Recente reacties