Frank van Rooijen is onlangs bij Standox Nederland als accountmanager regio Gelderland, Flevoland en Overijssel begonnen. Standox is producent van autoreparatielakken en gevestigd in Breda. Van Rooijen heeft inmiddels tien jaar werkervaring in de schadesector.

“De positie van Standox in de Nederlandse markt is sterk. Ik wil mijn ervaring gebruiken om het merk in mijn regio verder te verstevigen. Mijn doel is simpel: het bewerkstelligen van volledige klanttevredenheid door optimale klantenservice en klantondersteuning”, aldus de nieuwe accountmanager.

Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in het Duitse Wuppertal. Het distributienetwerk omvat meer dan tachtig landen. Daarnaast zijn er meer dan veertig Standox Information Centers, waar cursussen en trainingen worden gegeven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties