Het evenement Oldtimerbeurs Automobielen dat op 31 oktober en 1 november zou plaatsvinden in het Autotron in ‘s-Hertogenbosch is geannuleerd. De organisatie verwijst naar de nieuwe landelijke richtlijnen in verband met corona.

Volgens organisator Mark Albada Jelgersma heeft de Walk around the Jukebox in Autotron (10 en 11 oktober) laten zien dat een beurs veilig én goed kan verlopen. Enkele dagen later kwam de overheid echter met nieuwe beperkingen voor ontmoeting. Sindsdien bestaat volgens Albada Jelgersma grote onduidelijkheid over de spelregels voor een grootschalig evenement, zoals de Oldtimerbeurs Automobielen. “We zijn twee dagen bezig geweest om bij diverse instanties de gevolgen voor onszelf en onze bezoekers exact in kaart te brengen. Dat is niet gelukt. Hierdoor hebben we de lastige beslissing moeten nemen om de beurs niet door te laten gaan. Heel jammer, want we zaten lekker vol.” Het tweedaagse evenement (foto 2019) draait onder meer om gereedschappen, onderdelen of literatuur voor specifieke oldtimers. Wie een ticket heeft gekocht, krijgt het geld terug.

Eerder al annuleerde de beursorganisatie British Cars & Lifestyle, dat op 2, 3 en 4 oktober zou plaatsvinden in het Autotron.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties