De top van de Kroymans-organisatie is sinds 1 januari gewijzigd met de aanstelling van de 34-jarige Geert-Jan Tax als algemeen directeur. Hij zal alle door Kroymans gevoerde merken vertegenwoordigen en werk direct samen met manager Sander van den Bey voor de merken Ferrari en Maserati.

Met het team van ruim veertig collega’s zal Tax de marktpositie van Kroymans verder gaan uitbouwen. “De komende tijd zal het team van Kroymans verder worden uitgebreid met enkele specialisten om zo de organisatie nog sterker te maken”, aldus een woordvoerder van Kroymans.

De in Hilversum gevestigde specialist in auto’s uit het dure segment is officieel dealer van Aston Martin, Jaguar, Ferrari en tevens Nederlands importeur van Fisker. Daarnaast is zij sinds 1 januari 2012 ook officieel Maserati Service Dealer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties