Hamer en Stokvis Equipment hebben de nieuwste Kwik-Fit vestiging in Breda volledig nieuw ingericht. Dit gebeurde volgens het Premier-concept, waarbij de locatie een full service werkplaats wordt. Morgen is de officiële opening.

Kwik-Fit heeft in de vestiging aan de Ettensebaan 23 meerdere tweekoloms en vierkoloms hefbruggen laten plaatsen, maar ook schaarhefbruggen en diverse wielservice-, remmentest- en emissietestapparatuur. Ook de olie-, lucht- en afzuiginginstallaties voor uitlaatgassen zijn door Hamer en Stokvis nieuw geïnstalleerd. Tevens is er voor het eerst in Nederland een installatie van volledig aluminium leidingwerk geplaatst, die door Kiwa is gecertificeerd.

Kwik-Fit gaat de komende jaren tientallen filialen inrichten volgens het Premier-concept. De eerste vestiging volgens deze opzet werd eind vorig jaar in Haarlem geopend. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties