Als relatieve nieuwkomer op de autoruitmarkt heeft de landelijke schadeherstelketen AAS de eerste succesvolle resultaten geboekt, met onder andere een b-score (Experate) van Glasgarant.

Nicole Spenkelink, directeur AAS: “We hebben veel positieve reacties ontvangen op het initiatief om vanuit de keten gezamenlijk ruitservice aan te bieden. De Glasgarant-verzekeraars zijn de eerste opdrachtgevers waarmee een overeenkomst werd gesloten. Dat we na een paar maanden al een b-ranking hebben gescoord, is een super mooie prestatie.”

AAS scoort met name op het gebied van reparatie als keten goed. “Auto- en ruitschade gaan vaak samen en dan is het prettig om deze tegelijkertijd te laten repareren. Bovendien merken we dat het klanten een gerust gevoel geeft dat ze ook voor ruitschade bij onze herstellers terecht kunnen.”

De schadeketen bundelt sinds enige tijd partijen in de schadeherstelmarkt, waardoor er richting de klant een nog sterkere voorlichting ontstaat over schade-afhandeling. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties