Het team van 4Motive is uitgebreid met Jeffrey Riebec. Hij is onlangs in dienst getreden als operationeel manager en daarmee verantwoordelijk voor de marketing, e-commerce en ICT. Van Riebec en 4Motive-eigenaar Paul van Diemen werkten al eerder samen bij Quinton Hazell Nederland.

“In vijf jaar tijd hebben we destijds, door prettig samen te werken met onze klanten, de omzet kunnen verdubbelen. Jeffrey heeft een ruime ervaring en dit is essentieel voor ons bedrijf,” aldus Van Diemen. “Met zijn kennis en werkwijze kunnen wij waarde toevoegen aan de mooie producten en merken uit ons leveringsprogramma.”

4Motive heeft zich gespecialiseerd in het importeren van minder bekende kwaliteitsmerken en is ruim twee jaar geleden opgericht door Paul van Diemen. “Jeffrey van Riebec stond vanaf het begin al op mijn lijstje, ik ben dan ook trots en blij dat hij ons team komt versterken.”

Het 4Motive-team bestaat inmiddels uit zes medewerkers en de omzet groeit gestaag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties