Het team van 4Motive is uitgebreid met Jeffrey Riebec. Hij is onlangs in dienst getreden als operationeel manager en daarmee verantwoordelijk voor de marketing, e-commerce en ICT. Van Riebec en 4Motive-eigenaar Paul van Diemen werkten al eerder samen bij Quinton Hazell Nederland.

“In vijf jaar tijd hebben we destijds, door prettig samen te werken met onze klanten, de omzet kunnen verdubbelen. Jeffrey heeft een ruime ervaring en dit is essentieel voor ons bedrijf,” aldus Van Diemen. “Met zijn kennis en werkwijze kunnen wij waarde toevoegen aan de mooie producten en merken uit ons leveringsprogramma.”

4Motive heeft zich gespecialiseerd in het importeren van minder bekende kwaliteitsmerken en is ruim twee jaar geleden opgericht door Paul van Diemen. “Jeffrey van Riebec stond vanaf het begin al op mijn lijstje, ik ben dan ook trots en blij dat hij ons team komt versterken.”

Het 4Motive-team bestaat inmiddels uit zes medewerkers en de omzet groeit gestaag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
27 oktober 2025
Oog voor technici
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
Meest bekeken berichten
Recente reacties