Het team van 4Motive is uitgebreid met Jeffrey Riebec. Hij is onlangs in dienst getreden als operationeel manager en daarmee verantwoordelijk voor de marketing, e-commerce en ICT. Van Riebec en 4Motive-eigenaar Paul van Diemen werkten al eerder samen bij Quinton Hazell Nederland.

“In vijf jaar tijd hebben we destijds, door prettig samen te werken met onze klanten, de omzet kunnen verdubbelen. Jeffrey heeft een ruime ervaring en dit is essentieel voor ons bedrijf,” aldus Van Diemen. “Met zijn kennis en werkwijze kunnen wij waarde toevoegen aan de mooie producten en merken uit ons leveringsprogramma.”

4Motive heeft zich gespecialiseerd in het importeren van minder bekende kwaliteitsmerken en is ruim twee jaar geleden opgericht door Paul van Diemen. “Jeffrey van Riebec stond vanaf het begin al op mijn lijstje, ik ben dan ook trots en blij dat hij ons team komt versterken.”

Het 4Motive-team bestaat inmiddels uit zes medewerkers en de omzet groeit gestaag.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties