De drie grootste oppositiepartijen (CDA, PVV en SP) hebben om uitstel van een jaar gevraagd voor de beëindiging van de MRB vrijstelling van oldtimers. 50Plus heeft aangekondigd een amendement in te zullen dienen voor een jaar uitstel.

Hiermee ziet de Stichting Autobelangen een mogelijkheid om de pijn voor 30.000 oldtimer-bezitters wat te verlichten. In het akkoord zoals het er nu uitziet is de leeftijdsgrens voor vrijstelling van MRB verhoogd van 25 naar 40 jaar. Dit terwijl de internationale norm voor oldtimers 30 jaar is. Het kabinet denkt 140 miljoen op te halen met de maatregel.

Autobelangen vreest dat deze slecht onderbouwde plannen dramatische gevolgen zullen hebben voor de oldtimerbezitters en de branche. Ook al gezien het feit dat dit de derde maatregel in vier jaar tijd is die oldtimerbezitters hard treft.

Op 19 november 2013 vinden de stemmingen over het belastingplan en de amendementen plaats.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
Meest bekeken berichten
Recente reacties