Automerk Lancia, onderdeel van de Fiat Group, blijft gewoon ook buiten Italië auto’s verkopen. Vorige week meldde de vooraanstaande Italiaanse krant la Repubblica dat Lancia uit heel Europa zou worden teruggetrokken. Daar blijkt dus niets van te kloppen.

De Italiaanse krant haalde Fiat topman Sergio Marchionne aan die de terugtrekplannen van Lancia openbaar zou hebben gemaakt. Maar volgens Hans Vervoorn van Fiat Group Netherlands betreft het een groot misverstand. “Die Italiaanse journalist heeft het kennelijk niet goed begrepen. Er is geen sprake van dat Lancia zich terugtrekt. Niet uit Nederland en ook niet uit Europa.“

Marchionne die voor drie jaar bij Fiat heeft bijgetekend, maakt eind april zijn plannen bekend. Daarin zal ook nader worden ingegaan op Lancia, is de verwachting.

Fiat heeft haar dealers op de hoogte gebracht van het misverstand en verder is het business as usual.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties