Na iets meer dan een jaar werkzaam te zijn geweest bij Gates Europe heeft Leon Schilders het besluit genomen om terug te keren bij AD Benelux. In een eerder stadium werkte Schilders reeds zes jaar voor AD.

Vanaf 1 januari zal Schilders aan de slag gaan als operationeel projectmanager bij de AD grossiersorganisatie. In deze functie zal hij een belangrijke rol spelen bij het formuleren en realiseren van strategie en beleid in samenwerking met grossiers, leveranciers en AD Benelux. Schilders rapporteert direct aan algemeen directeur Henk Kromhout en neemt zitting in het management team.

“Precies op schema, zou ik willen zeggen. De organisatie staat op het punt om op diverse vlakken een nieuw tijdperk in te luiden. Leon heeft de nodige ervaring met de materie in kwestie en is dan ook uitermate geschikt om de nieuwe ontwikkelingen in goede banen te leiden”, aldus Kromhout.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
Meest bekeken berichten
Recente reacties