Maarten Bekkers, algemeen directeur van Autorola in België, Luxemburg en Nederland gaat na 10 jaar dienstverband Autorola verlaten. Bekkers wil voor zichzelf beginnen.

“Ik heb altijd al de ambitie gehad om ooit een eigen bedrijf op te starten. De ervaring bij Autorola is fantastisch geweest en de mijlpaal van 10 jaar Autorola is voor mij het perfecte moment om deze stap te zetten”, aldus Bekkers.

Maarten Bekkers startte zijn dienstverband bij Autorola in september 2004 als een van de eerste medewerkers bij de opstart van Autorola Nederland. Hier was hij werkzaam als Sales Consultant om de populaire veilingsite in Nederland mee van de grond te krijgen. In 2010 werd hij directeur Nederland. Toen het team van Autorola Nederland verhuisde van Denemarken naar Nieuwegein kreeg Maarten de opdracht om in België de Autorola vestiging op te starten. Autorola groeide in korte tijd tot een zeer succesvolle speler in de Belgische en Luxemburgse markt.

Samen met de Anwb bouwde Autorola Nederland de Anwb Autoverkoopservice uit tot een groot succes. De Anwb Autoverkoopservice heeft er in Nederland voor gezorgd dat velen gelijkaardige concepten lanceerden, waar de Anwb Autoverkoopservice het meest succesvolle concept blijft.

Bekkers’ laatste werkdag is 31 oktober 2014 en hij zal na deze datum achter de schermen betrokken blijven bij het bedrijf als adviseur. Een vervanger voor hem is nog niet aangesteld en de dagelijkse leiding van Autorola in België, Luxemburg en Nederland zal op interimbasis door Peter Grøftehauge, ceo Van Autorola Group, zelf vervuld worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 januari 2026
The Tire Cologne 2026 zet vol in op duurzaamheid
19 januari 2026
InterClassics trekt recordaantal bezoekers
19 januari 2026
Europa beboet accufabrikanten voor kartelvorming – melder gaat vrijuit
19 januari 2026
SUV rukt op als occasion – maar oude bekende houdt dapper stand
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
Meest bekeken berichten
Recente reacties