De verkoop van de 250.000ste elektrische auto markeert een nieuwe mijlpaal voor de Alliantie Renault-Nissan. De eerste in serie geproduceerde elektrische auto, de Nissan Leaf, kwam 4,5 jaar geleden op de markt. Inmiddels is de Alliantie goed voor de helft van alle wereldwijd verkochte volledig elektrische voertuigen.

De Nissan Leaf is met meer dan 180.000 exemplaren de best verkochte elektrische auto ter wereld. De Alliantie Renault-Nissan verkocht van januari tot en met mei 2015 31.700 elektrische auto’s – een stijging van bijna 15 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar.

“De vraag naar onze elektrische voertuigen blijft maar groeien dankzij fiscale stimulering en door uitbreiding van de laadinfrastructuur”, aldus Carlos Ghosn, voorzitter en ceo van de Alliantie Renault-Nissan. “De positieve reacties van onze klanten jagen de vraag verder aan. Elektrische voertuigen scoren overal ter wereld zeer hoge klanttevredenheidscijfers.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties