Per 1 januari 2013 treedt René Louter (44) aan als algemeen directeur van ASN Groep. Hij volgt daarmee Peter Lammerts op, die twaalf jaar leiding heeft gegeven aan de ASN-organisatie.

Louter, bedrijfseconoom van origine, heeft de afgelopen negen jaar voor SNS Reaal gewerkt, met name op diverse directieposities in sales- en marketingdisciplines. Daarvoor was hij bij diverse grote verzekeringsintermediairs werkzaam.

“Ik heb de afgelopen jaren onder vaak moeilijke marktomstandigheden en met een constante druk vanuit de toezichthouders toch met heel veel plezier in de verzekeringsbranche gewerkt. Ondernemen werd wel steeds lastiger en de middelen beperkter en toch lukte het ons om bijzondere prestaties te leveren. Daar zie ik de link met de schademarkt, want ook deze markt is niet gemakkelijk: economische crisis, lagere marges, daling van het gemiddelde schadebedrag, aangescherpte normen, concurrentie, toenemende specialisatie en marktpartijen die zich anders gaan gedragen”, aldus de nieuwe directeur.

Peter Lammerts: “De schaalgrootte die in de verzekerings- en leasewereld zijn intrede heeft gedaan, zal ook in de schadewereld worden doorgevoerd is mijn verwachting en daar passen zijn competenties prima bij. Onze verwachting is dat René de ASN Groep naar een volgende fase zal kunnen brengen.”

Car Repair Europe

Lammerts en Henk Raven zullen niet van het toneel verdwijnen. Samen met ASN Groep Nederland en ASN België zullen zij zich concentreren op de verdere uitbouw van het Europees samenwerkingsverband voor autoschadeherstelbedrijven onder de naam Car Repair Europe (CRE). CRE treedt op als franchisegever voor de landenorganisaties. In dit samenwerkingsverband worden Inkoop, IT, kwaliteit en commercie voor internationale partijen gecombineerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 februari 2026
ADG Emmen beste Toyota-dealer van Nederland
13 februari 2026
Self Driving Challenge van start
13 februari 2026
Meer auto’s, meer rijbewijzen
13 februari 2026
Vier dealerbedrijven erbij voor Omoda en Jaecoo
12 februari 2026
Omzet Michelin daalt 4,4 procent in 2025
12 februari 2026
Eerste IMI-cerificaten voor EV-veiligheid uitgereikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Maarten on Akkoord over cao Metaal en Techniek: “Voor de leeftijdsdagen is het absoluut een versobering. De grens gaat van 55 naar 58 jaar, dus “jongeren” die nu…feb 3, 17:11
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57