President Obama raadt zijn landgenoten af om grote, benzine slurpende SUV’s aan te schaffen maar toch vooral voor een zuinige auto te kiezen. In de VS is de verleiding groot om voor een grote auto te kiezen nu de benzineprijs is gedaald tot 45 eurocent per liter.

Obama is sowieso een voorstander van zuinig rijden. In 2009 kocht hij 17 duizend zuinige auto’s van de drie grote autoproducenten in de Verenigde Staten, General Motors, Ford en Chrysler voor het wagenpark van zijn regering. Deels ook om de noodlijdende auto-industrie een impuls te geven.

In een interview laat hij weten dat als consumenten nu weer voor een grote SUV zouden kiezen binnenkort wellicht spijt krijgen van hun keuze als de benzineprijs weer gaat stijgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
2 juni 2026
Occasionverkoop B2C daalt met bijna 10 procent in mei
Meest bekeken berichten
Recente reacties