Roelf H. de Boer, algemeen voorzitter van RAI Vereniging, is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. De Boer ontvangt de Koninklijke onderscheiding vanwege zijn bijzondere verdiensten voor de mobiliteit van Nederland gedurende, onder andere, zijn zesjarig voorzitterschap van RAI Vereniging.

“In deze periode heeft zijn voorzitterschap van de Tentoonstellingscomités van Auto RAI en Bedrijfsauto RAI bijgedragen aan een stabiele beurskalender die gerealiseerd moest worden onder moeilijke economische omstandigheden. De terugkeer van Auto RAI 2015 na een periode van vier jaar afwezigheid is daarvan een mooi voorbeeld”, aldus de vereniging.

De Boer ontving woensdagmiddag zijn Koninklijke onderscheiding uit handen van de minister Melanie Schultz van Haegen van Infrastructuur en Milieu tijdens de eerste RAI Verenigingsdag in het Elicium van Amsterdam RAI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties