De schadeherstelafdeling van Stern Groep is onlangs een mobiele dienst gestart voor het herstellen van schades op locatie. Stern Schade Mobiel heeft hiervoor een bedrijfswagen compleet ingericht. Bij de reparatiewerkzaamheden worden kleine lakschades hersteld met Glasurit-lak.

Bij de inrichting van de bedrijfswagen heeft Glasurit Stern Schade geadviseerd bij de keuze voor de meest geschikte paint en non-paint producten. De lakleverancier leverde ook de benodigde equipment, zoals een geautomatiseerd weegsysteem en een IRT-infrarooddroogsysteem waarmee lak snel gedroogd kan worden.
“Vanwege het succes is de verwachting dat het Stern Schade Mobiel-concept op korte termijn uitgebreid kan worden met meerdere bedrijfswagens, waarmee op locatie reparaties uitgevoerd kunnen worden”, aldus een woordvoerder van Glasurit.

Glasurit werkte al eerder nauw samen met Stern Schade. Zo organiseerde zij onlangs samen een informatiebijeenkomst voor een groep service-adviseurs van Stern Dealers en medewerkers van Stern Lease.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties