AP United, de inkooporganisatie voor de Sator bedrijven en het Britse Unipart Automotive, heeft met ingang van 1 november 2011 de 42-jarige Anton van Gils benoemd tot directeur. In deze functie wordt Van Gils verantwoordelijk voor het optimaliseren van de gezamenlijke inkoop en logistiek en het opzetten van een gezamenlijk leveranciersbeleid.

Van Gils begon zijn loopbaan in de auto-onderdelenbranche in 1996 bij Van Heck in Nederland. Vanaf 2006 gaf hij als senior inkoper het assortiment van Sator vorm. Het afgelopen jaar werkte Van Gils als algemeen directeur voor Hartsant Crash Repair Parts.

Van Gils: “Bij Sator heb ik erg veel ervaring opgedaan. Onder andere met het herpositioneren en optimaliseren van het assortiment. Om nu op Europees niveau een bijdrage te kunnen leveren aan de groei van zowel Unipart als Sator is een grote uitdaging voor me.”

Adriaan Roggeveen, bestuursvoorzitter AP United: “Anton kent de wereld van de auto-onderdelen industrie als geen ander. Die ervaring maakt hem de juiste man.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
20 november 2025
Kabinet
20 november 2025
Stijgende naamsbekendheid door AutoFirst
19 november 2025
Indoor navigatie voor Hyundai
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
Meest bekeken berichten
Recente reacties