Onderdelendistributeur Van Heck uit Schiedam lanceert op de aanstaande Autovak RAI 2011 het concept ‘Kost Dat’. Op de website van het autobedrijf komt een offertebutton. De consument kan zelf aangeven welke diensten hij van het autobedrijf wil, waarna het autobedrijf online een bindende offerte geeft.

Blijkt de geleverde dienst uiteindelijk meer te kosten, dan wordt toch de vastgestelde offerteprijs gehanteerd. Het concept is beschikbaar voor alle garagebedrijven, mits deze een relatie hebben met een grossier uit het businesspartnernetwerk van Van Heck, die op hun beurt werken met Mijngrossier.nl.

Directeur Johan van der Hoeven van Van Heck verwacht het eerste jaar zeker 4.000 garagebedrijven aan het concept te verbinden. Om dit aantal te realiseren zal een promoteam een jaar lang autobedrijven bezoeken. Dit gebeurt in overleg met de grossiers uit het netwerk van Van Heck.

‘Kost Dat’ zal parallel lopen aan het bestaande Mijngarage-concept en zal deze dus niet vervangen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties