Allround Automotive Solutions (AAS) bestaat vijf jaar en is gegroeid naar een keten van 63 schadeherstellers in Nederland. Op het feestelijke moment kondigt de coöperatie een nieuwe slogan aan (Uw persoonlijke ondernemer in schade!) en een allround one-stop concept.

Nicole Spenkelink, directeur AAS: “We zijn trots wat we als coöperatie hebben bereikt. Een constant netwerk met weinig afvallers, een goed klantenbestand en prima inkoopafspraken hebben ons duidelijk op de kaart gezet. Tel daarbij een eenduidig IT-platform op, een onderscheidend kwaliteitszorgsysteem en gemotiveerde leden.”

AAS gaat begin volgend jaar onder andere aan de slag met de nieuwe Focwa-kwaliteitsnorm Hiqure. Ook belangrijk zijn de opleidingsplannen die voor elke hersteller individueel zijn opgesteld. Bovendien worden er ook gezamenlijke trajecten gevoerd zoals de AST-ketencertificering, gezamenlijke trainingen voor hybride voertuigen en wordt de certificering voor hybride verbindingstechnieken gehanteerd.

AAS biedt nu ook een allround one-stop concept bovenop het reguliere autoschadeherstel. Aanvullende dienste zijn het schadeherstel aan caravans, campers, zwaar vervoer, motoren, scooters en autoruitschadeherstel. Ook is er een gratis online verhaalservice van de WA schade.

Buiten reguliere klanttevredenheidsmetingen doet de schadeketen ook mystery visits en mystery calls bij haar leden. Hierdoor wordt de leden een extra spiegel voorgehouden op het gebied van klantgerichtheid. Na afloop worden de sterke punten besproken en de verbeterpunten.

[responsive-video identifier=”D0Jvjjo3NXI”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 januari 2026
Autonet overgenomen door Vitec
30 januari 2026
9147 bezoekers op AutoProf 2026
30 januari 2026
WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt
30 januari 2026
Omzet Liqui Moly groeit in 2025 met 8 procent
29 januari 2026
Peter Lammers hoofd Genesis Nederland
29 januari 2026
Autodoc groeit met dubbele cijfers in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33