Univé is in juni een rechtszaak gestart tegen Starglass. Dit bedrijf zou ten onrechte reparaties (oppervlakkige beschadiging) hebben gedeclareerd die niet onder de polis vallen. Rechter Ton Lennaerts heeft afgelopen maandag op het terrein van Univé in Assen een praktijktest gehouden om te bekijken of de reparatiekwaliteit van Starglass wel voldoende is. Dit schrijft Drenthe Journaal op haar website.

Univé zegt dat Starglass voor bijna 400.000 euro fraude gepleegd heeft met het declareren van autoruitschade. De verzekeraar kan volgens Starglass na reparatie niet zien of het om een putje, sterretje of scheur gaat en daarom wilde de rechter een kwaliteitstest.
Met elastieken zijn loodjes geschoten in een autoruit van Univé en van Starglass om putjes te veroorzaken, die door Starglass gerepareerd moesten worden.

Na reparatie zag de advocaat van Univé nog duidelijk de contouren van een sterretje en een putje. De Starglass-raadsman constateerde alleen een klein putje, dat volgens hem mag.
De rechter doet binnen zes weken een uitspraak in de zaak.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
23 februari 2026
ZF vergroot aanbod olieverversingsset voor automaten
23 februari 2026
Bosch breidt onderstel-assortiment uit voor onafhankelijke werkplaatsen
23 februari 2026
Universele autobedrijven stoten merkdealers van troon op occasionmarkt
23 februari 2026
Youngtimerregeling: opereren in de marge?
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
Meest bekeken berichten
Recente reacties