Fleetselect Online Autoveilingen heeft Victor Veer sinds 1 mei in dienst genomen als manager Business Development. Veer gaat zich in Zeewolde bezighouden met het verkennen en actief bewerken van nieuwe markten.

Fleetselect is voor Victor Veer geen onbekende. “Ik ken het bedrijf al een aantal jaren. Wat me aanspreekt is de drive om steeds maar te blijven ontwikkelen en verbeteren. De lijnen zijn kort en de organisatie is informeel en opvallend klant- en oplossingsgericht. Die cultuur en de uitdaging van een heel nieuw werkveld zijn voor mij doorslaggevend geweest voor mijn nieuwe carrièrestap”, aldus Veer.

De nieuwe salesmanager ging commerciële economie studeren toen hij al enkele jaren werkzaam was in de autobranche. Na zijn studie werkte hij onder meer als consultant voor dealerorganisaties en als occasionmanager voor het exclusieve segment van Audi en Volkswagen. Ook werkte hij enkele jaren als keyaccountmanager bij een online autoveilingbedrijf, waar hij zich onder meer bezighield met exportveilingen.

Waardespecialist Autotelex en online veilinghuis Fleetselect startte onlangs met de Taxatie Management Console. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
Meest bekeken berichten
Recente reacties