Fleetselect Online Autoveilingen heeft Victor Veer sinds 1 mei in dienst genomen als manager Business Development. Veer gaat zich in Zeewolde bezighouden met het verkennen en actief bewerken van nieuwe markten.

Fleetselect is voor Victor Veer geen onbekende. “Ik ken het bedrijf al een aantal jaren. Wat me aanspreekt is de drive om steeds maar te blijven ontwikkelen en verbeteren. De lijnen zijn kort en de organisatie is informeel en opvallend klant- en oplossingsgericht. Die cultuur en de uitdaging van een heel nieuw werkveld zijn voor mij doorslaggevend geweest voor mijn nieuwe carrièrestap”, aldus Veer.

De nieuwe salesmanager ging commerciële economie studeren toen hij al enkele jaren werkzaam was in de autobranche. Na zijn studie werkte hij onder meer als consultant voor dealerorganisaties en als occasionmanager voor het exclusieve segment van Audi en Volkswagen. Ook werkte hij enkele jaren als keyaccountmanager bij een online autoveilingbedrijf, waar hij zich onder meer bezighield met exportveilingen.

Waardespecialist Autotelex en online veilinghuis Fleetselect startte onlangs met de Taxatie Management Console. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties