De Pirelli Cinturato P7 is als beste uit de bandentest van Autoweek gekomen. De zogenaamde Italiaanse groene band bleek bij diverse testen op vele fronten goed te scoren. Het kreeg zelfs het predicaat beste prijs-levensduur verhouding, omdat de band (net als de Michelin Energy Saver) tijdens de slijtagetest zeer slijtvast bleek.

Vredestein is met de Sportrac 3 nipt tweede. De top vijf bestaat verder uit Hankook (Kinergy Eco), de Continental Premium Contact 2 en de Rain Expert van Uni Royal. Vooral de derde plaats voor Hankook is opvallend. Michelin eindigde ondanks de gunstige slijtageproef op de negende plek in de finale ranglijst.

Normaal gesproken publiceert de ANWB rond deze tijd meestal een bandentest, maar dit jaar wordt een keer overgeslagen. Autoweek zorgt voor het alternatief.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
2 september 2025
KwikFit verzorgt e-bike service Decathlon
2 september 2025
Ode aan onze helden – ervaren, veerkrachtig en klaar voor de toekomst
1 september 2025
Nieuw bij Hella: kits met blokken en schijven
1 september 2025
UFI levert transmissiefilters Hyundai en Kia
Meest bekeken berichten
Recente reacties