De Pirelli Cinturato P7 is als beste uit de bandentest van Autoweek gekomen. De zogenaamde Italiaanse groene band bleek bij diverse testen op vele fronten goed te scoren. Het kreeg zelfs het predicaat beste prijs-levensduur verhouding, omdat de band (net als de Michelin Energy Saver) tijdens de slijtagetest zeer slijtvast bleek.

Vredestein is met de Sportrac 3 nipt tweede. De top vijf bestaat verder uit Hankook (Kinergy Eco), de Continental Premium Contact 2 en de Rain Expert van Uni Royal. Vooral de derde plaats voor Hankook is opvallend. Michelin eindigde ondanks de gunstige slijtageproef op de negende plek in de finale ranglijst.

Normaal gesproken publiceert de ANWB rond deze tijd meestal een bandentest, maar dit jaar wordt een keer overgeslagen. Autoweek zorgt voor het alternatief.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties