Exploitant van snellaadstations Fastned heeft meer dan 24 miljoen euro opgehaald met de uitgifte van nieuwe obligaties. Daarnaast hebben investeerders voor 3,5 miljoen euro aan investeringen uit eerdere uitgiftes verlengd. Het totaal uitgegeven bedrag in deze ronde komt hierdoor uit op ruim 27,5 miljoen euro.

De obligaties hebben een couponrente van 6 procent en een looptijd van vijf jaar. Deze veertiende ronde in het obligatieprogramma brengt het totale uitstaande bedrag aan investeringen van particuliere beleggers op meer dan 180 miljoen euro.

Groei

In een toelichting op deze cijfers zegt Michiel Langezaal, ceo en medeoprichter van Fastned: “Onze groeiende community van investeerders speelt een belangrijke rol in de uitbreiding van het netwerk van Fastned op drukbezochte locaties in Europa. Het versnellen van de aanleg van infrastructuur voor elektrische mobiliteit is cruciaal gezien de verwachte exponentiële groei van het aantal elektrische voertuigen op de weg in de komende jaren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties