De Zweedse automotive holding Hedin Mobility Group, sinds eind vorig jaar de eigenaar van Stern, heeft over 2021 een omzet gerealiseerd van 28,2 miljard Zweedse kronen, ofwel 2,6 miljard euro, een plus van 17 procent ten opzichte van 2020.

De operationele winst kwam uit op 1 miljard Zweedse kronen, ofwel 93,5 miljoen euro, een plus van ruim 46 procent. Dat is overigens exclusief de deelname in het Britse Pendragon.

Dit jaar zal de omzet flink toenemen, mede door de overname van Stern en een aantal Mercedes-Benz- en Toyota-dealerbedrijven begin dit jaar in België. Naar verwachting zal de omzetgrens van 4 miljard euro in 2022 worden gepasseerd.

Aandeelhouder

Sinds oktober heeft de familie Hedin er een externe aandeelhouder bij. Het gaat om de Zweedse vastgoedmiljardair Erik Selin, die inmiddels 25 procent van de aandelen in Hedin Mobility Group bezit.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties