Met ingang van 1 mei jl. heeft Juriaan Vreeburg (foto links) de Autotaalglas-vestiging in Leiderdorp overgenomen van William Miero (foto rechts).

Met de overname komt voor Vreeburg, in het verleden onder meer werkzaam bij Autotaalglas Hoofddorp, een lang gekoesterde wens uit: “Ik wilde altijd nog een keer de stap maken naar het ondernemerschap. Toen de kans zich voordeed, heb ik deze met beide handen aangegrepen.”

Netwerk

Volgens Niek Kraak, franchisenetwerkmanager bij Autotaalglas Nederland, volgen er de komende periode meer wijzigingen in het netwerk. “We hebben een grote groep franchisenemers die al tientallen jaren verbonden zijn aan Autotaalglas en nu langzamerhand van hun pensioen willen gaan genieten. Er komen dus meer vestigingen beschikbaar voor overname.”

Autotaalglas heeft een landelijke dekking met 54 vestigingen. Op dit moment zijn er overnamemogelijkheden in Bergen op Zoom en Hoorn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties