Na een grondige verbouwing van het pand, lieten directeur Bart Kamps en zijn team, tijdens een 2-daags openhuis, trots de nieuwe showroom en praktijkruimtes van Explora zien. Voorop staat de visie van de equipmentleverancier ten aanzien van de toekomstige werkplaats.

Een werkplaats die mede vorm zal worden gegeven door het onder invloed van de elektrificatie veranderende werkaanbod. Kamps: “De werkplaats van de toekomst zal een aantal specifieke modules kennen. Bandenservices en ADAS bijvoorbeeld én uiteraard specifiek een aantal werkplekken voor elektrische auto’s.”

Centraal in de visie van Explora staat de diagnose- of teststraat. Niet alleen belangrijk voor een diagnose rond de apk, maar als voorterrein voor de hele werkplaats. Het leidt er niet alleen toe dat werkplaatsen zich ‘opnieuw’ moeten indelen, maar ook dat zij hun medewerkers optimaal en dus zo efficiënt mogelijk met de betreffende werkplaatsapparatuur en diagnoseprocessen om moeten laten gaan. Explora heeft na de overname van het trainingsinstituut TOI, alle mogelijkheden in deze in huis. Zowel op locatie, als online als bij Explora zelf, worden trainingsmodules aangeboden

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties