Na een grondige verbouwing van het pand, lieten directeur Bart Kamps en zijn team, tijdens een 2-daags openhuis, trots de nieuwe showroom en praktijkruimtes van Explora zien. Voorop staat de visie van de equipmentleverancier ten aanzien van de toekomstige werkplaats.

Een werkplaats die mede vorm zal worden gegeven door het onder invloed van de elektrificatie veranderende werkaanbod. Kamps: “De werkplaats van de toekomst zal een aantal specifieke modules kennen. Bandenservices en ADAS bijvoorbeeld én uiteraard specifiek een aantal werkplekken voor elektrische auto’s.”

Centraal in de visie van Explora staat de diagnose- of teststraat. Niet alleen belangrijk voor een diagnose rond de apk, maar als voorterrein voor de hele werkplaats. Het leidt er niet alleen toe dat werkplaatsen zich ‘opnieuw’ moeten indelen, maar ook dat zij hun medewerkers optimaal en dus zo efficiënt mogelijk met de betreffende werkplaatsapparatuur en diagnoseprocessen om moeten laten gaan. Explora heeft na de overname van het trainingsinstituut TOI, alle mogelijkheden in deze in huis. Zowel op locatie, als online als bij Explora zelf, worden trainingsmodules aangeboden

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties