De private-equitygroep Stargate Capital uit München heeft de fabrieken en merknamen Beissbarth (uitlijnsystemen en remmenbanken) en Sicam Coregio Italië (bandenservice-apparatuur) van Robert Bosch overgenomen. Alle 330 medewerkers gaan mee over.

In april jongstleden nam Stargate via dochtermaatschappij INOS ook al de Italiaanse equipmentfabrieken van Werther International (hefbruggen en bandenapparatuur) uit Reggio Emilia over. Werther wordt in ons land vertegenwoordigd door Explora uit Ede. Stargate Capital stelt in de berichtgeving dat zij een Europese equipmentgroep willen bouwen, die de vleugels ook buiten kan uitslaan. Boris Levin, partner van Stargate Capital meldt dan ook: “Het is de bedoeling om met de productlijnen en bekende merknamen niet alleen de huidige marktpositie in Europa uit te bouwen, maar ook om de markten in Azië en de VS te betreden.”

Werther

Luca Gazzotti, ceo van Werther is blij dat de sterke R&D-tak van Beissbarth nu onderdeel van de INOS-groep is. Volgens insiders stopt Bosch ook met de marketing en verkoop van hefbruggen. De reden is dat Bosch zich volledig wil richten op (motor)diagnoseapparatuur. Mede daarom wordt ook fors geïnvesteerd in het concept connected werkplaats.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
Meest bekeken berichten
Recente reacties