Alliance Automotive Group Benelux (AAGB) introduceert Stéphane Kox als ambassadrice in Nederland voor het eigen onderdelenmerk NAPA.

Kox was eerder actief in verschillende raceklassen, instructrice voor Lamborghini Squadra Race en sinds 2022 Formule 1 pitreporter bij Viaplay. Als dochter van oud-coureur en winnaar van Le Mans Peter Kox is zij opgegroeid in de autosport. “Mijn vader was professioneel coureur, dus ik kom al van kleins af aan op de circuits en dat heeft me altijd gegrepen. Zo ben ik uiteindelijk zelf de autosport ingerold. En gelukkig ben ik daar nu nog altijd mee bezig.”

Tom Boonen

Eerder al werd voor NAPA België oud-renner Tom Boonen aangesteld als ambassadeur. Boonen is inmiddels actief als coureur in de Porsche Carrera Cup. Daarnaast is hij vaste sportanalist bij DPG media (wielrennen) en Playsport (Formule 1). Cor Baltus, ceo van AAGB: “Alliance Automotive Group Benelux is zeer enthousiast over deze samenwerkingen en gelooft dat Tom en Stéphane als ambassadeurs voor NAPA Nederland en België samen het perfecte team vormen om NAPA tot het hoogste niveau te tillen op de Benelux-markt. ”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties