Per 1 februari 2025 treedt Hans Mulder aan als commercieel directeur bij Alliance Automotive Group Benelux (AAGB). In zijn nieuwe rol zal hij verantwoordelijk zijn voor sales, marketing en de operationele aansturing van 125 vestigingen in Nederland en België.

Met de komst van Hans Mulder bestaat de groepsdirectie van Alliance Automotive Benelux verder uit algemeen directeur Rob Visser, financieel directeur Roland Mooren en operationeel directeur John Jungeburt.

“De uitbreiding van de groepsdirectie met Hans Mulder is een belangrijke stap in de verdere groei van de organisatie”, aldus Rob Visser, die enkele maanden geleden Cor Baltus opvolgde als algemeen directeur.

Ambities

Hans Mulder kijkt uit naar zijn nieuwe uitdaging: “Met interesse heb ik de afgelopen jaren de ontwikkelingen van AAGB gevolgd van de zijlijn. AAGB heeft een indrukwekkende groei doorgemaakt met slimme toevoegingen aan het producten en diensten pallet, alsmede de diverse marktbenadering. Na meerdere rollen in automotive wholesale- en retail te hebben vervuld, is het een mooi moment om in de aftermarket te stappen. Vooral ook dankzij de ambities die er zijn voor verdere groei, zowel autonoom als door middel van acquisities, met veel oog voor optimale integratie en professionalisatie. Erg interessant in deze tijd van veranderende marktomstandigheden, zoals digitalisering, elektrificatie, consolidatie, en daarmee veranderende waardeketens. Dit in combinatie met de schaalgrootte van het netwerk met meer dan 125 eigen vestigingen en 32 franchisenemers met meerdere vestigingen, maakten me erg enthousiast toe te treden tot de groepsdirectie van AAGB.“

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 januari 2025
RAI Aftermarket: 2025 wordt goed jaar
17 januari 2025
Liqui Moly: recordomzet 1 miljard euro 2024
17 januari 2025
Baan Twente Best Dealer 2024 Mercedes-Benz
17 januari 2025
Ames opnieuw Seat Dealer van het Jaar
16 januari 2025
NAPA viert honderdjarig bestaan
16 januari 2025
Vier scenario’s voor mobiliteit in 2050
Meest bekeken berichten
Recente reacties