De Stichting Duurzaam Repareren heeft Topcats uit Lelystad erkend als duurzaam reconditioneringsspecialist in roetfilters.

Roetfilters in dieselauto’s lopen na enige tijd vol en dienen dan vervangen of schoongemaakt te worden. Met het label Erkend Diesel Filter Reconditionerings-specialist erkent de stichting de bedrijven die hier op een verantwoorde manier voor zorgdragen. Directeur Ramses Rens van Topcats: “Het is een goede zaak dat er duidelijkheid wordt geschapen waar men vertrouwd en professioneel een roetfilter kan laten reconditioneren. Er is immers veel kaf tussen het koren. Bovendien is reinigen goedkoper, beter voor het milieu door hergebruik dan vervanging.”

Topcats

Het bedrijf in Lelystad is importeur en leverancier van katalysatoren en roetfilters. Sinds 2007 is het bedrijf bovendien actief met het repareren en reinigen van uitlaatsystemen. Onlangs kwam het bedrijf ook al in het nieuws in de uitzending van EenVandaag over de mogelijke fraude bij Bo-rent met roetfilters. Topcats controleerde daarvoor de door EenVandaag aangeleverde busjes op de aanwezigheid van een roetfilter.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties