Na de herintroductie van Moobi in november 2021 brengt onderdelendistributeur het elektrische garageconcept naar de Auto Prof-vakbeurs, die van 19 tot en met 21 april te bezoeken is in de Evenementenhal in Gorinchem.

Het concept werd in eerste instantie uitgerold via Vakgarage en is nu ook voor alle andere universele garagisten beschikbaar. Er zijn inmiddels 58 Moobi centers actief.

Vier pijlers

Op de interactieve stand tijdens Auto Prof kan de garagist vrijblijvend kennismaken met de vier pijlers van Moobi:

  1. Onderhoud (onderdelen)
  2. Technische ondersteuning (opleiding, hotline, data, remote, tools)
  3. Diensten (laadpalen, laadpassen)
  4. Marketing (lead generator via Moobi website, startpakket POS materiaal, consumentencampagnes in de loop van 2022)

Daarnaast vinden er op de dinsdag- en donderdagavond speciale infosessies plaats voor garagisten die geïnteresseerd zijn om met Moobi samen te werken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties