Merkbaar minder werkplaatsafspraken

Uit de dagelijkse werkplaatsmonitor van WESP blijkt dat afgelopen vrijdag (week 12) het aantal werkplaatsafspraken merkbaar is gedaald. De gemiddelde omzet per bij WESP aangesloten autobedrijf lag vrijdag net als donderdag net iets boven de 3000 euro.

De gemiddelde omzet van week 12 ligt met 14.742 euro zelfs nog boven die over dezelfde periode vorig jaar, toen gemiddeld een weekomzet van 13.167 euro werd gerealiseerd.

Zorgelijk

Wat wel zorgelijk is, is het aantal gedaalde werkplaatsafspraken. Dat lag zoals al eerder werd opgemerkt lager. Over de hele week gaat het om een min van 12 procent, waarbij die teruggang financieel werd gecompenseerd door een hogere gemiddelde werkplaatsomzet.

Week 13 wordt spannend, want vorig jaar begonnen toen al de voorjaarsacties (apk, onderhoud, banden, airco). Dat resulteerde in een gemiddelde van 63 werkplaatsafspraken. Daarmee werd vorig jaar in week 13 een gemiddelde weekomzet van ruim 16.300 euro gerealiseerd.

Gemiddeld aantal werkplaatsafspraken per autobedrijf     
Week 1220202019201820172016
Maandag1213121312
Dinsdag1011101110
Woensdag91191010
Donderdag9109109
Vrijdag8109109

Jos Veldhuisen

Hoofdredacteur Aftersales Magazine met als persoonlijk motto: 'I am Aftersales'

Van Jos Veldhuisen zijn er nog 1590 artikelen verschenen. Meest recente artikelen van Jos Veldhuisen

Avatar

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *