SKF lanceert op Equip Auto een nieuwe serie onderste draagarmen en stuurdelen. Deze nieuwe chassiscomponenten zullen vanaf de eerste helft van 2018 beschikbaar zijn voor de aftermarket.

De nieuwe productlijn omvat onder meer fuseekogels, rubberlagers, stabilisatorstangen, spoorstangarmen en stuurstangen. Met de productlijn is SKF’s chassisaanbod compleet.

Racing

“SKF levert fuseekogels en stuurdelen voor raceteams in onder andere de Formule 1 en WRC. Deze stuur- en ophangingsdelen worden in onze luchtvaartfabrieken geproduceerd en zijn toegerust voor gebruik onder raceomstandigheden waar trillingen en een snelle acceleratie belangrijke factoren zijn”, zegt productmanager Christophe Daubignard van SKF. “We hebben onze unieke expertise gebruikt om deze nieuwe productlijn voor de aftermarket te kunnen ontwikkelen.”

90 procent

Met de nieuwe productlijn is SKF een one-stop bron voor alle mogelijke onderdelen op het gebied van wiellagers, ophanging, aandrijflijn en stuurdelen. Eind 2018 verwacht SKF aldus 90 procent van de Europese personenauto- en lichte bedrijfswagenmarkt te kunnen bedienen. Dat is met inbegrip van alle grote Europese en Aziatische automerken.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
1 april 2026
Kamer ziet af van verhoging minimumleeftijd youngtimers
1 april 2026
Autoverkopen Nederland dalen in Q1 2026 – met duidelijke oorzaak
1 april 2026
Snap-on: gecertificeerde EV-gereedschappen
31 maart 2026
Meer kans op autoschade na invoering zomertijd – en dit is waarom
Meest bekeken berichten
Recente reacties