Joris Leurs (35) heeft Wijmar Automaterialen in Enkhuizen overgenomen en is daarmee sinds kort zelfstandig ondernemer. Hij is tevens lid geworden van het API-netwerk.

“De kans om Wijmar over te nemen paste bij mijn ambities”, zegt Leurs. “Met persoonlijke aandacht voor klanten, een verhoogde servicegraad en een frisse wind in de bedrijfsvoering en uitstraling ga ik met mijn team van dit bedrijf een succes maken.” In dat kader wisselde hij van leverancier (eerst Group Auto). Leurs heeft drie man in dienst en werkte tot voor kort als accountmanager/auto-inspecteur bij Autoveiling Nederland. Eerder was hij in dienst van Hofland Automaterialen en Rijsbergen. “Ik miste dit deel van de branche. Met API heb ik bovendien de mogelijkheid mijzelf te onderscheiden in de lokale markt.” Ook prijst hij de ondersteuning op het gebied van commercie, IT en operationeel, alsmede het garageconcept Requal.

Persoonlijke band

Het API-netwerk positioneert zich in de markt als een partij die naast een zakelijke verbinding ook een sterke persoonlijke band tussen de leden onderling koestert. Kees Willemsen (links op de foto), Sales & Marketing Manager Doyen Auto Nederland: “Wij zijn er uiteraard trots op dat Joris er voor gekozen heeft met ons team, onze concepten de uitdaging aan te gaan Wijmar Automaterialen succesvol te maken.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 september 2025
Stop&Go vernieuwt marterafweer
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
Meest bekeken berichten
Recente reacties