De rechtbank in Noord-Nederland heeft op 20 juli Ps-Banden Nederland in Emmen failliet verklaard. Of er een doorstart komt van het aan de internationale bandenketen gelieerde Point S. is nog niet bekend. Over de reden van het faillissement is nog niets bekend gemaakt.

Bij de Japanse bandenfabrikant Bridgestone wordt Paolo Ferrari met ingang van 19 september de nieuwe president en ceo voor de EMEA-activiteiten (Europa, Midden-Oosten en Afrika).

De overname van de resterende aandelen in garageformule Cars en Joy door Michel van Roon luidde een nieuwe fase in voor Cars en Joy. Naast een scherpere positionering van de

ARN heeft in samenwerking met diverse partijen een route ontwikkeld voor partijen om een batterij uit een elektrische of hybride auto het 'end of waste' status te geven zodat de

De benzineauto maakt op de leasemarkt in de eerste helft van dit jaar een duidelijke comeback, die ten koste gaat van plug-in hybrides. Dat blijkt uit cijfers van Leaseplan Nederland.

Erik van de Water is begonnen bij Kawe in de functie van key-accountmanager Benelux. "Met meer dan 30 jaar commerciële ervaring in de automotive branche, is Erik een enorme aanwinst",

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties