Dataprovider VWE heeft op basis van gegevens van de European Environmental Agency de CO2-uitstoot vergeleken van nieuw verkochte personenauto’s met dieselmotor in alle EU-landen. Uit de inventarisatie blijkt dat Nederland koploper is wat de ‘vergroening’ van diesels betreft.
Aan de Setheweg in Meppel opent Van Silfhout medio december een nieuwe grossiersvestiging. Het is de vijfde van de groep. Autobedrijven kunnen er terecht voor een compleet aanbod van automaterialen
Bestelplatform voor banden en velgen Tyre24 is in de Benelux gestart met de verkoop van auto-onderdelen, zo’n zes miljoen in getal.
Met een aantal nieuwe hefbrugproducten speelt Autec-VLT in op de trend dat de jongste generaties bestelauto steeds groter worden. Tijdens de komende MobiliteitsRAI (17 t/m 21 oktober) laat het equipmentbedrijf
Volledig elektrische en hybride auto’s genieten een buitenproportionele aandacht als je naar de marktaandelen kijkt. Toegegeven, de lage absolute aantallen zorgen wel voor groeipercentages van twee of soms drie cijfers.
Duidelijke wetgeving en een centraal platform zijn nodig om onafhankelijke autobedrijven dezelfde toegang te bieden tot voertuiggegevens als de fabrikant. Dat en meer bepleit Cecra, de Europese belangenorganisatie van de
Laatste nieuws
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
17 oktober 2025
Bosch Workshop Partner traint via LKQ Academy en Koskamp Opleidingen
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
Meest bekeken berichten
Recente reacties