De Europese Commissie heeft de autofabrikanten Daimler, BMW, Volkswagen, Audi en Porsche beboet voor in totaal 875 miljoen euro voor het beperken van de concurrentie op het gebied van emissiereinigingstechnologie.
Koepelorganisatie Cecra voor dealergebonden en onafhankelijke autobedrijven wil zich graag conformeren aan de scherpe klimaatdoelen van de Europese Commissie, maar vraagt daarvoor wel enig respijt.
De steeds complexere technologieën in moderne personenauto’s stellen aangepaste eisen aan de inrichting van de schadeherstelwerkplaats. Lammert de Boer van het Duitse L.A.C. CAD Service uit Neuss adviseert schadeherstelbedrijven daarbij.
Tussen 2015 en 2020 vonden in de binnenstad van Eindhoven de meeste auto-inbraken plaats.
Het occasionplatform Carnext is per 1 juli 2021 verzelfstandigd. Leasemaatschappij Leaseplan maakte de afsplitsing deze week bekend.
Bij een test in het Aldenhoven Testing Center in Duitsland heeft het prototype van de Lightyear One bij 85 kilometer per uur een afstand afgelegd van 710 kilometer.
Laatste nieuws
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
Meest bekeken berichten
Recente reacties