Op 4 mei was er van het jaarbudget van 71 miljoen euro nog 4,2 miljoen euro beschikbaar voor een subsidie op de aanschaf van een nieuwe elektrische auto, ofwel 5,9 procent.
De ALD Automotive Groep meldt over het eerste kwartaal van 2022 een nettoresultaat van 255,3 miljoen euro, een stijging van 64,2 procent ten opzichte van het eerste kwartaal van 2021,
Na stijgingen in januari en februari daalde in maart en april het aantal geïmporteerde occasions met respectievelijk 9 en 12 procent ten opzichte van dezelfde maanden vorig jaar.
Onlangs kwamen 90 bijna ex-dealers bij elkaar in het BOVAGhuis in Bunnik. Het ging om autobedrijven die min of meer gedwongen worden andere keuzes te maken. Ze zijn al opgezegd
Laatste nieuws
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging, in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
Meest bekeken berichten
Recente reacties