Nieuwe aandrijfbatterijen en startaccu’s dienen vanaf 15 april te worden geregistreerd op batterijen.arn.nl. Dit portaal vervangt myBatbase van Stibat, de organisatie die vanaf opgavejaar 2024 is overgegaan naar Stichting Open.
Het Insurance Institute for Highway Safety (IIHS), de Amerikaanse tegenhanger van EuroNCAP, heeft onlangs veertien systemen voor autonoom rijden getest. Daarvan werd er één als ‘acceptabel’ beoordeeld (het Teammate-systeem van
Financierder voor de automotive Yesqar heeft zijn investering in godrive, de startup die auto-abonnementen aanbiedt voor jong gebruikte auto’s, verhoogd tot 7,5 miljoen euro.
Er is een groep die zichzelf afficheert met de term ‘stop burning stuff’. Dit pleidooi strekt verder dan alleen te stoppen met het verbranden van fossiele brandstoffen, maar de term
Laatste nieuws
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
27 juni 2025
Van Ekris opnieuw beste Toyota-dealer
27 juni 2025
Fuchs breidt uit met wielservicematerialen
27 juni 2025
De toekomst van het onafhankelijke bandenbedrijf
26 juni 2025
Bosch investeert fors in AI als groeimotor
Meest bekeken berichten
Recente reacties