De garageformule Autovakmeester van Alliance Automotive Group Benelux sluit 2021 af met een nieuwe vestiging, in Amsterdam nog wel.

De naam van het bedrijf moet nog even geheim blijven, maar volgens formulemanager Ton Sieljes is de aansluiting een feit. Daarmee is de garageformule het afgelopen jaar fors gegroeid, met zo’n veertig vestigingen, iets wat Ton Sieljes groot plezier doet. “Met name in de Randstad zijn we flink gegroeid, met vestigingen in Amstelveen, Hoofddorp en nu Amsterdam. We zijn al lang niet meer ‘die plattelandsformule’. Van collega’s hoor ik wel dat ze moeite hadden bedrijven aan te sluiten, vanwege corona en zo, maar daar hebben wij geen last van gehad.”

Voor 2022 verwacht Ton Sieljes dat de groei zich zal doorzetten. “We gaan richting de tweehonderd vestigingen eind 2022.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties