Begin volgend jaar zal Sator uit Schiedam, waar onder andere Van Heck, Harrems, Hartsant, Nipparts, Havam en het Belgische Interpieces (dat ook in Frankrijk sterk groeit) onderdeel van zijn, haar eerste schreden op de Duitse markt zetten. Per 1 januari 2011 gaat Nipparts Deutschland GmbH met een eigen vestiging van start.

De specialist in Aziatische onderdelen zal zich volledig richten op de automaterialengrossiers bij onze Oosterburen. De logistiek is cruciaal en daarom zullen de logistieke activiteiten vanuit het regiomagazijn in Venlo plaatsvinden, waar Havam directeur Raymond Vael ook de aansturing van Nipparts Deutschland GmbH zal verzorgen.

Inmiddels is de Duitse Nipparts organisatie operationeel, want zowel de binnen- en de buitendienst worden door Duitse medewerkers ingevuld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties